• spermie

    dobrý večer
    chcem sa vás opytať,že ak s priateľom sa snažíme o bábetko a milujeme sa kazdy den či je to dobré,pretože som počula,že mali by sme si dávať prestávku tak na dva dni aby dozreli spermie a boli životaschopné.
    má vek priatela vplyv na spermie,že sú menej aktívne?má 34
    ja som bola teraz na gynekologickom vyšetrení a doktor povedal,že som v úplnom poriadku.o bábetko sa snažime 6 mesiac
    dakujem

    Dobrý deň,
    určite sa milujte vždy keď na to máte chuť. Sex kvoli plodeniu robia zvieratká, vy ho prevádzajte s radosťou a chuťou a potom určite budete úspešní. 6 mesiacov je veľmi krátka doba. Tak do toho.