• močové cesty

    Dobrý deň pán doktor, chcela by som sa Vás spýtať. 7 mesiacov sa snažíme s priateľom o bábätko. Pred tým ako sme začali "pracovať" na bábätku som asi tri krát do roka prekonala zápal močových ciest, vždy ma preliečili antibiotikami a všetko bolo v poriadku, popri tom som však mala aj gynekologické problémy mykózu, taktiež som užívala antibiotika a preliečila som sa. Teraz počas 7 mesiacov čo sa snažíme o bábätko som tiež raz prekonala zápal močových ciest aj mykózu, užívala som antibiotiká. Môže toto ovplyvniť, že sa nám nedarí splodiť bábätko? Aké vyšetrenia máme s priateľom podstúpiť?Veľmi túžime po dieťatku. Ďakujeme veľmi pekne

    Dobrý deň,
    Vy nie ste neplodný pár, zdravému páru trvá rok až dva kým otehotnie, preto sa nestresujte a normálne ďalej fungujte. Doležitý je zdravý životný štýl, nefajčiť, pozitívne myslieť, zdravo sa stravovať a tehotnosť sa dostaví.