• Polycistické vaječníky

    Dobrý deň, s priateľom sa snažíme o bábo už rok bezvýsledne, bol na spermograme, všetko je ok, ja som bola na endokrinológii, mám zistené polycistické vaječníky a s tým spojená aj nepravideľná menštruácia. Liečba je známa, ale my máme problém v tom, že priateľ pracuje 4 týždne v zahraničí a 2 týždne je doma. Nedajú sa prosím Vás tie moje plodné dni tabletkami alebo injekciami nastaviť do tých dvoch týždňov čo je priateľ doma?Vopred ďakujem za odpoveď...som preto ochotná urobiť čokoľvek

    Dobrý deň,
    na to aby ste otehotnela musíte sa rok snažiť pravidelne sexuálne žiť, ak Váš priateľ chodí iba každý druhý mesiac domov, vy nie ste neplodný pár, lebo nesplňujete kritéria, žiadna liečba nie je potrebná.