• ureoplasma

    dobry vecer, chcela som sa vas opytat, manzel dobral antibiotika doxybene, bral ich na ureoplasmu, tie iste som brala aj ja, ja som sa toho zbavila a manzel ide na vyter z moc. trubice, bral ich 3 tyzdne a po dobrati sme mali mat 4 tyzdne chraneny styk, musime este cakat? alebo uz ho mozme mat, lebo z vyteru budu vysledky az o 2 tyzdne, zda sa mi to dlha doba, dakujem velmi pekne

    Dobrý deň,
    možete mať styk, ale ureaplazmy sa možu vráti´t, nie je také jednoduché ich vyliečiť, okrem toho nie sú jednotné názory, či vlastne sposobujú nejaký problém.