• ovulačne krvacanie

    dobry den. chcem sa spytať desať dni po menštrucii som opať začala krvacať. krvacanie trvalo tri dni. gynekolog mi povedal že to bolo ptavdepodobne ovulačne krvacanie. ak to bolo tak tak by mi mal prisť menzes vo zvyčajnom termine ako doteraz?v tom pripade mi meška už 6 dni. test je negativny. kde može byť problem?

    Dobrý deň,
    ovulačné krvácanie ešte neznamená, že ovulácia prebehne, a cyklus mešká, lebo bol neovulačný cyklus. Ak je test negatívny, tak tehotná nieste.