• mycoplasma a urealoplasma

    dobry den dr. mam k vam otazocku, nedari sa nam uz 2 roky, boli sme v CAR a tam mi zistili, ze nepravidelne ovulujem, mam pozitivnu mycoplasmu hominis a urealoplasma urealyticum, neodporucil mi brat nejake nato lieky, ze mam ist ku svojem gynekologovi, da sa to inac lieci ako bez antibiotik??? manzelovi zase zistili na spermiograme , ze ma vela bielych krviniek, vraj spermie su v norme len su obalene bielkovinami, da sa to nejak liecit??? kazal mu ist ku urologovi
    este som sa chcela opytat, aj ked mam HP v poriadku, ale aj napriek tomu nemavam ovulaciu, ci HP ma vplyv na BT, lebo grafy mi ju stale zvyraznia a mam ukazkove grafy aj napriek tomu, ze k ovulacii nedochadza,dakujem velmi pekne

    Dobrý deň,
    Mali by ste byť obaja veľmi dokladne preliečení antibiotikami, aspoň mesiac (hnis v spermiách znamená zrejme zápal prostaty). Príčina može by´t chronický zápal u Vás oboch.