• stále pozitívny ovulačný test

    , Autor: veronika2288

    Dobry den!..chcela by som sa opytat,že ako je možné aby mi ovulačny test ukazál už 5 dni po sebe stále pozitívny výsledok..čiarka v kontrolke sa zjavi ale oproti tomu vo výsledkovom okienku je ciarka az velmi silná.všetkych 5 testov bolo pozitívnych.prosím poradte mi,vopred dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    je zbytočné si robiť tieto testy, ovulácia nastáva od 12:-14. dňa cyklu, takže sústreďte aktivity niekedy v tom období, žiadne testovanie šancu na otehotnenie nezvyšuje.