• Hlienova zatka

    Dobry den, je mozno aby hlienova zatka odchadzala postupne aj kym je branka zatvorena? Štvrtok som mala husty hlienovy vytok s krvov, bola som na pohotovosti krcok merany cez usg 36mm palpacne hrdlo 0.5 branka zatvorena...
    Poslali ma domov... Pondelok krcok cez usg 27mm, zdola ma nekontroloval doktor... Dnes (Utorok) som zase mala vacsi kus husteho hlienu a k tomu dost vytoku pomiesaneho s hlienom...som iba 30tt... Mam mat obavy a radsej ist zase na pohotovost alebo je ten vytok ok?

    Dobrý deň,
    takéto hlienové výtoky nemusia znamenať žiadne riziko predčasného pôrodu a nie je potrebné vyšetrenie, ak nemáte bolesti v podbruší. Ak je dlžka krčku nomrálna, netreba sa znepokojovať.