• ???

    Dobry den.Chcela by som sa spytat,synovi bola pri narodeni zistena kongenitalna pneumonia vyvolana stafylokokom.Mozete mi laicky rozpisat,co to vlastne znamema?Co to mohlo sposobit?A ci to ma v buducnosti nieake nasledky?Dakujem velmi pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    mal zápal pľúc sposobený stafylokokom, táto baktéria sa nachádza v našom okolí všade a zrejme ju syn pri porode vdýchol a baktéria sa rozmnožila, občas sa tostáva, nemá to následky.