• lochie

    Dobry den,vazeny pan doktor,ako moze vzniknut infekcia po porode.v sestonedeli.
    Som 5 tyzdnov po porode,lochie mam este zltej farby,niekedyaj hneden aja citim zvlastny zapach.Dakujem.

    Dobrý deň,
    hneď po porode dutinu maternice obsadia baktérie, ktoré pomáhajú odlučovaniu lochii, niekedy sa premnožia a vznikne infekcia.
    Ak Vám lochie páchnu, asi je potrebné vyšetrenie a aj liečba.