• nástrih

    Dobrý den. Moja otázka sa týka tohoto: Pôrod som mala pomocou vákua a preto mi robili nástrih. Teraz mam 2 mesiace po pôrode a ešte stále mam problém so stolicou. Chcem sa spýtať či je možné, že by ma zašili viacej čo by spôsobilo zmenšenie analneho otvoru a preto aj problémy so stolicou, alebo je to normálne a časom sa to napraví.Ďakujem

    Dobrý deň,
    závisí aké máte ťažkosti. Ak máte zácpu, nemusí to byť iba pre šitie. Pri kojení je hustejšia stolica, skúste si kúpiť Duphalac sirup a 3x denne 1 lyžičku.