• Šitie po pôrode

    Dobrý deň, som vyše dva týždne po pôrode. Mala som robený nástrih hrádze, niektoré stehy však po 4och dňoch od pôrodu povolili a vypadli skôr. Po návšteve gynekológa mi bolo povedané aby som to nechala dohojiť a aktuálne nedošívať, a že ide viac menej o estetickú chybu. Avšak teraz sa mi objavila malá dierka v strede medzi vaginalným otvorom a konečníkom ktorá štípe, neviete čo to prosím Vás môže byť? V tom mieste som nemala žiaden steh. Ďakujem.

    Dobrý deň,
    toto je normálny priebeh, stehy strácajú svoju pevnosť, do 7 dní a vypadávajú. Kúpte si rosalgin oplach a oplachujte sa zvonka na hrádzi viackrát denne, malo by sa Vám uľaviť.