• vyrastky

    Dobry den,
    som tehotna (35tt) a vsimla som si ze na bradavkach a v intimnej oblatsi sa mi utvorili vyrastky z koze (na tenkom kusku koze mam malu hrudku koze). Bojim sa ze pri holeni si to odrezem, a na prsiach mi to ostane alebo sa to zhorsi! Preco sa mi to vobec utvorilo? Najprv strie na ktore pouzivam krem ale toto som necakala. Viete mi povedat co s tym? Aspon v intimnej oblasti. Ked budem rodit musia ma predsa ohlolit. Dakujem

    Dobrý deň,
    zrejme ide o bradavice, ktoré v tehotnosti rýchlejšie rastú, kvoli hormónom. Nie je potrebná liečba, po porode by sa mali stiahnuť. Pri holení budťe opatrná, avšak nič nehrozí ak by aj došlo k zoškrabnutiu.