• hormony?

    rok a pol po porodesa mi tvori stale mlieko,mala som uz aj dve tabletky na zastavenie,ale nic-dojcila som pol roka,prvu menstruaciu som dostala az zaciatkom jula a po skonceni dojcenia sa mi zacala zvysovat vaha.moze to byt sposobene hormonmy

    Dobrý deň,
    váha sa Vám zvyšuje od jedla a nedostatku pohybu. Mlieko si nevytláčajte, prsníky nedráždite. Ak by boli stále naliate, je vhodné znovu opakovať liečbu.