• DNA 2

    Dobrý večer, ďakujem za odpoveď, ale pravdepodobne som sa nevyjadrila správne o čo mi ide. Viete je to trochu komplikované, priam neuveriteľné. Ide mi o to, že chcem dokázať svojemu priateľovi, že bábätko, ktoré sa narodí je jeho-čiže on je(bude) otcom. Skúsim sa Vám to v skratosti vysvetliť. Pred tým ako sme sa spoznali, môj terajší priateľ žil s jednou ženou cca 7 rokov a lekári mu povedali(vraj), že je neplodný. Doposiaľ nema žiadne dieťa a dokonca so mnou žije 4 roky, mali sme nechránený sex a otehotnela som až teraz.Je to skôr zázrak, pre neho je to nepochopiteľné a preto by som bola rada ak by sa dalo dokázať, že je to skutočne jeho dieťa.Preto som si myslela že to DNA je na to, aby sa potvrdilo, že dieťa je jeho. Je iná forma ako sa dá dokázať otcovstvo? Ďakujem za pochopenie a za Vašu odpoveď.

    Dobrý deň,
    DNA mu potvrdí, že by mohol byť otcom, úplne presné stanovenie sa robí podľa HLA systému a to vo veku 3 roky.
    Priateľ Vám musí veriť aj bez lekárskych dokazov.