• Tvorba mliieka

    Prajem krasnu nedelu,

    obraciam sa na Vas s otazkou, co ovplyvnuje vo vseobecnosti tvorbu mlieka u zien, je evidentne, myyslim na tie zeny, ktore chcu dojcit svoje dietatko, ze bud mliecko maju aĺebo nie. Zial moj pripad bol, ze horko-tazko som si odstriekala 50ml mlieka v case, ked syncek pil 70ml, dodrziavala som stravu pre dojciace mamicky, preto za jediny a najdolezitejsi dovod u mna, preco som nemala dostatok mllieka je, si myslim, stres a nervozita.....zial nevedela som sa vnutorne ukludnit, i ked som si zakazdym povedala, predychaj vsetko a urob pre dieta to najlepsie- dojci ho. Teraz som v 12.tt. a uz myslim nato, ako vlastnym pricininem neprist o mlieko....da sa to nejako ovplyvnit????vdaka

    Dobrý deň,
    vy ste obeť súčasnej prehnanej laktačnej kampane. Ženy sú už v tehotnosti vystresované, že nebudú mocť kojiť a ak im to nejde tak sa samotné považujú za krkavčie matky.
    Nestresujte sa, na 90% Vám kojenie pojde, ak nie, tak sa nič nedeje. Sú aj horšie veci na svete, buďte rada, že máte zdravé deti a že možete bez problémov otehotnieť.