• tehotnost

    Dobry den.Pan doktor chcem vas poprosit o radu som na konci 37tyzdna a posledne dni ma hrozne pali na brusku koza az stipe roztrhane ho nemam a dneska mi hori z nutra cele telo merala som si tlak je 100na50 a puls 110 ten ma dost znepokojuje.Moze to uskodit dietatku alebo je to normalne.Nikde som nenasla aky ma mat puls tehotna zena.Dakujem za odpoved a pekny den.

    Dobrý deň,
    je to normálne, vyššie hladiny hormónov štítnej žľazy v tehotnosti možu mierne zvyšovať pulz. Okrem toho ak sa pozorujete, pulz sa zvyšuje už iba tým. Všetko je v poriadku.