• Práca/potrat

    Dobrý deň, chcela by som od vás radu od gynekológa, pred pol rokom som potratila a som opet tehotná 14tt,obvodná ma vypísala 3 mesiace začiatok som bola doma ,a gynekologička tvrdí že môžem ísť do práce, pracujem ako čašníčka 12tky aj viac , celi deň ba nohách plus horúco a aj ťažké taniere môžem ísť môžem dvíhať ťažké , trochu msm obavy o babo.

    Dobrý deň,
    posledné štúdie dokazujú veľký prínos pohybu pre vývoj plodu a výsledok tehotnosti. Ste v druhom trimestri, kedy už je riziko potratu malé a tak nevidím dôvod na zbytočnú práceneschopnosť, ktorá vedie k neaktivite a zvýšeným rizikám tehotenských komplikácií.