• Progesteron

    Dobry den.
    Moja gynekologicka mi zistila,ze mi chyba progesteron...vysetrenie spravila na zaklade toho,ze moj MC bol velmi nepravidelny a bez injekcie som uz potom nedostavala MS...skusili sme Lutenyl...nic...potom Provera...nic a nakoniec Duphaston a tam doslo k MS,ale k slabej a po 3dnoch to skoncilo....chceme druhe dieta,len mam obavy,ze vobec nedochadza k ovulacii....co este mozem urobit,aby som mavala tu ovulaciu? Neviem si ani vysvetlit,preco to nastalo,ved som 4roky po porode a mavala som ukazkovu MS...dokonca som vedela kedy mavam ovulaciu...dakujem za akukolvek odpoved...Pekny dnik prajem

    Dobrý deň,
    ak ste pribrala určite musíte zhodiť. Inak by Vám mohli pomocť lieky na vyvolanie menštruácie, avšak predtým by som doporučil endokrinologické vyšetrenie, ktoré určí, prečo nedochádza k ovulácii. Liečiť by sa mala príčina.