• zvuky z bruška?

    Dobry den pan Doktor,
    obraciam sa na Vás skôr ako sa strápnim pred svojím gynekológom osobne. Som v 35.týždni tehotenstva a v posledných týždňoch počujem 1-2 x denne, 2-3 x do týždňa z bruška zvuk podobný tomu ako keď si niekto "pukne" prsty. Je to vždy len jedno malé prasknutie. Stretli ste sa už s niečím podobným a ak áno, čo sú to za zvuky? Dnes to počula aj moja kamarátka, pritom som jej o tom vôbec nehovorila, takže nejde len o zvuk v mojej hlave.
    Veľmi sa poteším akejkolvek informacii.
    Pekny den Lilajka

    Dobrý deň,
    s podobným zvukovým prejavom som sa ešte nestretol a priznám sa, že si neviem predstaviť čo ho sposobuje. Može ísť zvuk vychádzajúci z panvových kĺbov alebo chrbtice.