• napomoze

    Dobry vecer velmi pekne dajkujem za odpved..Citala som ze mozu mi napomoct kupele a vitaminy zacala som brat zinok ,E vitamin a kupila som si caje alechemilku,mysi chvostik,zihlavu,levandulu hluchavku,a tiez kyselinu listovu v tabletach je na tom niečo pravdy citala som to vlastne v casopise mamaaja..Tak tiez priatel ma lenive spermie nasla som na zlepsenie spermiogramu vitaminy kysalina listova,zinok,selén,B12,vitamin C pomoze to k lepseniu spermiogramu a spolodeniu babetka..Za ako dlho vitaminy a caja zacnu ucinkovat? Za odpoved vopred dakujem...

    Dobrý deň,
    na zlepšenie pohyblivosti spermii sa ešte doporučoval koenzým Q10 a vitamín E. Avšak účinok týchto preparátov je pomerne sporný a štúdie ho nedokázali. Preto Vám neodpoviem za ako dlho to začne účinkovať a či vlastne to účinkovať bude.