• po liečbe

    Dobry den, pan doktor chcem sa opytat mala som na tri mesiace Lucrin.Minuly štvrtok som bola na poslednu injekciu, kedy mam čakať menštruaciu? Chceli by sme ešte jedno babo, možeme sa snažiť už teraz?Alebo čakať na menštruaciu?
    Dakujem pekne.

    Dobrý deň,
    nepíšete kvoli čomu Vám podávali Lucrin, ak kvoli endometrióze tak by liečba mala trvať pol roka. Musíte sa poradiť s Vaším lekárom, naozaj neviem, čo Vám Lucrinom liečili.