• nevhodna antikoncepcia?

    dobry den...Beriem antikoncepciu BELARA a vobec nemam chut na sex !Priatel je nestastny a ja tiez.Pomohla by zmena?a este jedna otazka:Mam velmi citlive bradavky :( neviem co mam spravit ked sa mi ich partner co i len dotkne prijde mi to neprijemne lebo mato velmi stekli su strasne precitlivele...da sa s tym nieco robit?....dakujem za skoru odpoved

    Dobrý deň,
    všetko čo uvádzate je normálny vedľajší efekt antikoncepcie. Antikoncepcia obsahuje gestagény, ktoré sposobujú uvedené stavy vrátane zníženej chute do sexu. Skúste zmeniť tabletky, je možné, že iný gestagén bude pre Vás šetrnejší. Belara obsahuje gestagén ktorý účinkuje proti testosterénu a zníženie chute do sexu je u neho výraznejší.