• operacia prsnika

    Dobry,chcem sa spýtať pán doktor.Mama bola na operácii prsnika,mala tam nález a tak ho vybrali vonku.Už je 2 tyždne po operácii,dnes bolavybrať stehy. Okrem toho jej vybrali z podpazušia aj 15 uzlin,ktoré tam našli počaz operácie. Je možné,že ju to ešte stále tak boli?je to normálne? skôr to podpazušie,ako rada,jazva????čo by proti tomu mala spraviť? čím to natierať? môže Contratubexom?mastička na obnovu buniek jaziev?Radili jej teda lekárka v KEI obyč.masťou bravčovou?môže pridať aj tento Contratubex? čo by mala ešte robiť? cvičiť,alebo opačne byť v pokoji? môže sa ten nádorček aj vrátiť-obnoviť? dakujem

    Dobrý deň,
    contratubex bolestivosť nezníži, myslím si, že ani bravčová masť nebude účinná. Doporučujem sprchy a vždy osušiť a proti bolesti nejaké tabletky (brufen a iné).
    Výsledok závisí od pokročilosti nádoru a prípadných metastázach.