• mykoplazmy

    Dobrý den prajem,chcem sa opýtat mojmu manželovi z odberu krvi a spermií zistili mykoplazmy.Já som momentálne v 27 tt.radila som sa s mojím gynekol.a bolo mi povedané,že liečbu nepotrebujem,že to neohrozuje tehot.že ked tak po porode.može to mat nejaké komplik.mám sa obávat niečoho?dakujem pekne za odp.

    Dobrý deň,
    určite by som Vám urobil ster na mykoplazmy a v prípade pozitivity preliečil. Možu byť príčinou predčasného porodu i keď niektoré práce to spochybňujú.