• brusaky

    Dobry den p.doktor. chcela by som sa opytat na Vas nazor ohladom cvicenia brusakov v tehotenstve ( viem ze ste o tom uz pisali, ale nejak to neviem najst :-( ) momentalne som v 14 tt. dakujem. janka

    Dobrý deň,
    každé cvičenie v tehotnosti by sa malo robiť iba v prípade, kedy nesposobuje subjektívne potiaže. Ak brušáky zvládate, možete ich opatrne cvičiť. Ak by Vás pri nich bolelo brucho, tak ich nerobte.