• test

    Pan Doktor,dobry den!Chcem vas poprosit o radu.Od 15dna po menz.som brala 2krat za den DUFASTON 10dni. /Snazime sa mat babenko 2 rocky/ 9 dni mi meska menz.,robila som si test po 4dnoch meskania a bol negativny.Mam take slabsie bolesti krizov,nafuknutespod. brucha...Doktor mi kazal,ak dostanem menz.prist hned prvy den na lieky,ak nedostanem tak za dva tyzdne,snad ako tehotnucka.ALE ZIAL ZATIAL TO TEST NEDOKAZAL.Pan doktor,myslite,ze to sposobili lieky,ci skusit este raz test,nikdy mi menz.nemeskal,nemoze sa mi urobit nejaka krv.zrazenina?DAKUJE.PEKNY DEN!

    Dobrý deň,
    určite by ste si mala testík zopakovať s odstupom 7 dní. Ak ste otehotnela v čase ovulácie tak by mal byť na 100% pozitívny. Inak navštívte gynekológa aby zistil príčinu meškania cyklu.