• Bolesť v hrudi v 34. týždni

    Dobry den.
    Som v 34.tt. V stredu som bola na kontrole po 2 tyzdnoch. Vsetko bolo v poriadku, len tlak som mala trochu zvyseny 120/85. Doteraz to bolo vzdy 110/70.Opuchy nemam ani bolesti hlavy, moc v poriadku. Moj doktor mi preto povedal, ze mam prist o tyzden na premeranie tlaku + priniest moc. Upozornil ma, ak by som mala bolesti hlavy alebo bolest vo vrchnej casti brucha mam ist na gynekologiu. Chcem sa spytat, co mi hrozi a ci na tu gynekologiu mam ist ak niekedy citim bolest v hrudi, je to niekde medzi prsiami. Nie je to silna bolest.
    Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    bolesť v hrudi nesúvisí s hroziacou preeklampsiou a a ni to nie je prejav komplikácie tehotnosti. Ak by Vás to obťažovalo, mala by ste byť vyšetrená praktickým lekárom a nie gynekológom.