• Pregnyl a tehu testy

    Dobry den,pan doktor. Chcela by som Vas poprosit o vysvetlenie ako funguje Pregnyl. Min. tyzden v stredu (16.4)som dostala 1 injekciu, den nato nastala ovu. Vcera som si robila tehu test a vysiel divno, pretoze tehu ciarka bola velmi slaba. Tak som si dnes spravila dalsi a vysiel podobne, avsak tehu ciarocka bola o cosi tmavsia. Chcela by som vediet, ci pregnyl mohol ovplyvnit tieto moje tehu testy. Ako dlho vlastne vydrzi v tele?Myslela som, ze po ovu sa jednoducho rozplynie alebo ak aj nie, ze nevydrzi vyse tyzdna...dakujem

    Dobrý deň,
    pregnyl obsahuje hormón HCG, ktorý je tehotenský hormón a tehtoenské testy ho stanovujú. Počkajte do menštruácie ak Vám vynechá urobte si test.