• Začínajúce tehotenstvo

    Dobrý deň.
    Na základe tehotenského testu som pravdepodobne v 7. týždni. K lekárke som objednaná na budúci týždeň. V auguste minulého roku som potratila pre anembryomolu, bola to druhá tehotnosť. Prvá prebehla v poriadku pred šiestimi rokmi. Momentálne nemám vážne problémy, len z času na čas ma pobolieva v podbrušku ako pri menzes. Môže to byť nejaký signál zle prebiehajúcej tehotnosti ? Aké sú šance, aby sa potrat neopakoval? Mám 32 rokov. Ďakujem.

    Dobrý deň,
    pobolievanie v podbruší býva v tehotnosti normálne, je to prejav nárastu maternice, čím sa naťahujú vazy, čo sa prejaví bolesťami. Pokiaľ nekrvácate, malo by bt všetko v poriadku.