• pohyby plodu

    Dobry den,
    som v 21.tyzdni tehotenstva. Chcem sa opytat, ako je to s pohybmi plodu.Vela o nich neviem, kedze je to moje prve tehotenstvo. Nie vzdy ich citim. Niekedy vobec, a to i pol dna. A potom len slabo. Kedy treba vyhladat lekara, aby nebolo neskoro? Ako viem, ze babätko ma problem?

    Dobrý deň,
    do 25. týždňa pre plod nevieme nič urobiť, preto skutočne nemusíte vyhľadať lekára ak necítite pohyby. Pociťovanie pohybov je prísne individuálne a preto sa nepozorujte a neznepokojujte.