• Vnutromaternicové teliesko

    Dobrý deň.
    Chcela by som počuť Váš názor. Doporučujete vnútromaternicové teliesko ženám po cisárskom reze? Možu nastať nejaké komplikácie? Zvažujem možnú antikoncepciu, a bohužial tabletky nemôžem používať.
    Dakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    nie sú kontraindikácie po cisárskom reze, pri šetrnom zavedení teliesko neprekáža. Avšak poraďte sa aj so svojím gynekológom, aké má s tým skúsenosti.