• protilatky

    pekny vecer, dakujem za minulu velmi skoru odpoved.este sa chcem spytat, kedze mi nepichli anti-d, tak aka je sanca, ze cervene krvinky babätka sa nedostali do krvi matky (mne)? snad som sa zrozumitelne vyjadrila! veeeeelmi pekne dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    všetko závisí aj na genetickej výbave a na konfigurácii AB0.
    Preto presnú šancu Vám nepoviem, ale riziko izoimunizácie nemusí byť vysoké. Je vhodné vyšetriť hladiny protilátok.