• kedy sa to da zistit USG

    dobry den, chcem sa opytat kedy sa da tehotenstvo potvrdit ultrazvukom. menstruaciu som mala dostat 29 marca, no zatial neprisla. 25 sme sa s manzelom pokusali o druhe dietatko no neviem ci sa podarilo, tehotensky test mi vysiel divne, druha ciarka bola velmi slabulinka, navyse ja testom velmi neverim pretoze ked som bola s dcerou tehotna tak mi stale vychadzal negativny a to som uz bola v 3 mesiaci. mam aj obavy lebo pred rokom som potratila pretoze sa vraj uchitilo na jazve po cisarskom.dakujem,budem cakat na vasu odpoved. bizonova.s@atlas.sk

    Dobrý deň,
    tehotenský test je presnejší než ultrazvuk, býva pozitívny už v čase vynechania menštruácie. Vaginálnou sondou sa dá poznať vnútromaternicové tehotenstvo cca. 5 - 6 týždňov od poslednej menštruácie.