• Pochybnosť

    Dobrý deň, pán doktor.Chcela by som sa opýtať.Mala som pohlavný styk 15.12. a od polovice januára ma začali bolieť prsníky a ani raz to neprestalo mala som v menezes v jan.,feb,a mar.,chcem sa spýtať či je nejaka šanca že som tehotná ak som bola u gynekologa v každom jednom mesiaci aspon 1krat ale nepytala som sa ho či je nejaka šanca,ale nepovedal,žeby som mala zväčšenú maternicu. Dúfam že mi poradíte!Ďakujem Vám veľmi pekne!

    Dobrý deň,
    mám pre Vás zázračnú radu. Kúpite si tehotenský test v lekárni, za cenu cca. 50 SK /krabička Marlboro/, urobíte si ho. Ak bude negatívny, tak tehotná nie ste, ak bude pozitívny tak tehotná ste. To je všetkol.