• Menštruácia

    Dobrý deň,chcela by som Vás poprosiť o radu,po 7 mesiacoch po porode,v decembri som dostala menštruáciu,bola silnejšia ako zvyčajne,aj dlhšia,2 týždne,potom zasa až vo februári,neriešila som to lebo nakoľko ešte stále dojčím,viem,že menzes môže kolísať,ale tento mesiac som ju dostala 12 marca,trvala asi 7 dní,bolesti v normále,ale včera 25 marca som začala krvácať,bolo to ale niekoľko hodín po milovaní,takže neviem či to má nejaký súvis alebo je to len menzes,aj dnes na druhý deň slabo krvácam,mierne bolesti ako pri menzese,ale ja tak sa chcem spýtať či je to v normále,už 9 mesiacov užívam Cerazette.

    Dobrý deň,
    nič sa nedeje, pretože nemáte ovuláciu tak sa sliznica može odlupovať akokoľvek. Pri súloži sa viac prekrví maternica a potom možete začať krvácať. Avšak ak by sa to opakovalo, mala by ste mať vyšetrený čípok, či krvácanie nie je z neho.