• tehotenstvo??co to je??

    dobry den, chcem sa opytat ci su nejake tabletky pre podporu tehotenstva?uz sa dlhsie pokusame otehotniet ale zatial nic....nieviem ci nam len brani psychika lebo doktori nam nic nepovedali a ked sa ich pytame tak nam len hovoria ze to nic nieje.....tak poradte

    Dobrý deň,
    nie sú žiadne tabletky.
    Všeobecné rady sú:
    sústrediť pohlavné aktivity doprostred cyklu
    dosiahnuť ideálnu váhu
    nefajčiť !!!!!!!!
    nestresovať sa

    ak sa rok nebude dariť tak potom vyšetrenie u gynekológa.