• streptokok

    , Autor: alex

    dobry den ja uz som vam pisala o tom ze mi zistili streptokoka v moci a moj lekar mi nato nic nedal vraj to po porode zmizne a ze mi podaju len antibijotika pocas porodu a chcela sam vediet vas nazor aj som dostala od vas odpoved ale nie uplnu lebo som chcela vediet ako moze ohrozit ten strptokok dieta a na to ste mi neodpovedali tak by som vas poprosila ci by ste mi to vysvetlili ci to ma aj nejaky vplyv na dieta dufam ze nie teraz som v 37.tyzny dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    streptokok v moči može sposobiť predčasný porod, ak nie je preliečený. Dieťa priamo neohrozuje, iba ak by neboli počas porodu podané antibiotiká.