• probiotika

    dobry den ,
    chcela by som sa opytat..liecim sa cipkami macmiror a atb AMOKSILKAVom kvoli zapalu a za to ze mam streptokoka ktory mi robi sarapatu...dr. mi predpisala gynoflor na doliecenie ale ja som si zohnala pred par dnami lactovag...chcem sa opytat ktore mi je lepsie na to doliecenie...ci to mozem skombiinovat..ze najprv gynoflor a potom ten lactovag alebo iba jedno z nich ?
    a este jeden dotaz...mozem byt tehu ked berrem HAK yasminelle,viem ze som neurobila chybu nikde v uzivani...a zakazdym mame aj prerusovanu suloz..tak by mi to prislo dost blbeee...ale par dni mi je zle..uz pred uzivanim tych ATB..a teraz je to o nieco horsie ( moze to byt aj z tych ATB? )...robila som si aj tehu test a ten bol negativny..mozem byt teda tehotna? mohla zlyhat HAK? dakujem a pekny dnik prajem :D

    Dobrý deň,
    pri užívaní antibiotík je antikoncepčný účinok yasminelle znížený a je potreba sa chrániť dodatočne.
    Lactovag je dobré a účinné probiotikum, veľmi podobné gynoflóru.