• Liečba

    Dobry den pan doktor.
    Moja doktorka pri vytere mi zistila bakterie C.trachomatis a U.Parvum chcem sa spytat co to znamena a ci to je vazne premna ?ako nejak plus dopomoct k vylieceniu nejakymi vitaminmi ? A ako zvysit laktobacily v posve vraj mam malo. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    chlamýdia spôsobuje infekciu krčku maternice, nie pošvy, preto jediné opatrenie je podanie antibiotík per Vás aj pre Vášho partnera. Pri antibiotikách sú vhodné probiotiká do pošvy na udržanie pošvovej flory.