• Užívanie Norethisteron Zentiva

    Dobry deň, užívam Norethisteron na oddialenie menstruacie už 4 deň a dnes sa aj dostavilo špinenie a mierne krvacanie, teraz neviem ci mam lieky uzivat ďalej alebo ich vysadiť ? Alebo to špinenie prestane . Ďakujem

    Dobrý deň,
    nie vždy je liečba Norethisteronom pri oddialení menštruácie úspešná. Ak ho vysadíte, dostanete normálnu menštruáciu, ak budete pokračovať, môže špinenie pretrvávať, alebo aj prestať. Závisí, čo je pre Vás prijatelnejšia varianta.