• Miniinterupcia

    Ake sú zdravotné riziká pri miniinterupcii? Rodila som pred 10,5 mesiacmi cisárskym rezom.Teraz som na konci tretieho týždna tehotenstva.Neviem sa rozhodnut pre interupciu alebo porod.nebol by rizikový?

    Dobrý deň,
    doporučuje sa počkať rok po cisárskom reze, avšak 10 mesiacov už je takisto dostatočne dlhá doba na zhojenie maternice.
    Preto by ukončenie tehotnosti bolo vlastne zo sociálnych príčin, a musíte sa rozhodnúť, či chcete ukončiť perspektívnu tehotnosť. Medicínske komplikácie potratu sú zriedkavé, skor by išlo o psychické následky.