• Sterilizacia

    Dobrý večer pán doktor pre rokom a pol som mala 4 sekciu a nedávno som zistila je som zase tehotná a mám 11/4 týždňovú a prijatej sekcii mám strach mám nejaké práva si dať ešte preč mala má ešte len rok a pol a nie som si istá že to zvládnem ďakujem skúšala som to aj riešiť s nemocnicou kde mi spravily poslednú sekciu a sterilizáciu tak ma odbily slovamy a vismialy že mám si to hradiť sama že to je normalne

    Dobrý deň,
    nerozumiem dobre otázke, ale ak Vám spravili sterilizáciu a vy ste otehotnela po 4 sekciách, je to dôvod na ukončenie tehotnosti zo zdravotnej indikácie, ale iba do 12. týždňa.