• sterilizacia a tehotenstvo

    Dobry den mam na vas otazku a to:ak by som po 3 cisarskych podstupila umele oplodnenie tak ake mozne rizika tym podstupim?kedze som uz pocula aj o zenach ktore mali viac ako 3 cisarske rezy a vsetko dopadlo o.kDakujem za odpoved

    DObrý deň,
    tehotnosť po 3 cisárskych rezoch je vysoko riziková a umelé oplodnenie by som nedoporučoval. Jazva na maternici može v tehotnosti prasknúť, prípadne sa zárodok umiestni v nej a hrozí vykrvácanie.