• RH negativ

    Dobry den,
    mam krvnu skupinu Rh negativ a moje prve dieta Rh pozitiv. Teraz som opat tehotna, zistila som to testom tento tyzden. Kedy najneskor by som mala navstivit gynekologa kvoli moznym protilatkam pri druhom babatku?
    Dakujem

    Dobrý deň,
    nie je potrebné žiadne skoršie vyšetrenie, stačí úplne normálny postup ako v každej inej gravidite. Ak ste bola pri predošlej gravidite senzibilizovaná, tak už sa aj tak nedá nič robi´t a iba čakať na hladiny protilátok.