• Spermie

    Dobry den,
    Chcem sa opytat ako dlho ziju spermie ked sa partner spravi na brucho.myslim ze sa to vola na vzduchu no neviem.a v tele zeny?a ak sa ich dotknem prstom a potom posvy je ta nejaka sanca ze sa dostanu dnu?
    Dakujem pekne.

    Dobrý deň,
    na to je náročná odpoveď, lebo závisí aj na povodnom spermiograme, proste akonáhle sa dostanú spermie do pošvy, tehotnosť sa nedá vylúčiť.