• po potrate na hematologii

    Dobry den pisala som Vam uz skor,ze po neskorom potrate som mala v krvi nejake protilatky.
    Vysledky uz mam len im velimi nerozumiem,lekar vravel,ze v pripade tehotnosti si budem pichat injekcie do brucha.Mozete mi vysvetlit co znamena:
    1xlaboratorna pozitivita APA-antibeta 2GP
    zvysenie inhibitora fibrinolyzy
    mutacia MTHFR A1298C homozygotna forma

    Dakujem velmi pekne a prajem pekny den

    Dobrý deň,
    k tomuto sa nemožem vyjadriť, sú to hematologické vyýsledky. Hlavne ak boli naberané v gravidite, tak sa to nedá interpretovať.
    Mutácia MTHFR sa musí došetriť, doležitá je hladina homocysteínu.