• otazka..

    Dobry den ja som vam pisala ohladom otehotnenia na 20 ty den cyklu..po porode som ich mala 25,26,35.27,30,31,28...pri mojom pocitani mi ten den vysiel ako neplodny(preto sme s priatelom isli na ostro) kedze pri malom som otehotnela okolo 15-16 dc...myslite si ze pri tychto cykloch ktore som mala doteraz je sanca ze ovulacia prebehla neskor aj okolo 20 dc ??Mne sa to zda dost neskoro...ved pri 28-30 dnovom cykle byva okolo 14-15 dna nie ??Mozem ju mat kazdy mesiac inak ?Moc ste ma nepotesili odpovedou ze je velka sanca na otehotnenie :)

    Dobrý deň,
    metóda neplodných dní je spolu s prerušovanou súložou "najnebezpečnejšia" antikoncepčná metóda. Preto je riziko tehotnosti pri tejto metóde reálne.