• Karta

    Dobry den chcem sa opytať či moja gynekologička ma pravo my odmietnuť dať zdravotnu kartu ked sa stahujem z dovodu že potrebuje vymenni listok od doktora ktory ma zobere kedže sa stahujem na uplny iny koniec Slovenska robi my problem isť dam po vymenni listok že ma zoberie a potom snim spať k nej po kartu mam dve male deti a cestovanie by my zabralo aj dva dni

    Dobrý deň,
    právne to funguje takto: nájdete si nového gynekológa, a ten požiada Vašu lekárku o výpis z dokumentácie. Karta zostáva u Vašej prvej gynekologičky, je to jej majetok.