• už asi dva dni necítim pohyby bábätka

    Dobrý deň p.Mudr.Záhumenský,
    som dnes v 22/1 tt,a od včera necítim pohyby bábätka,je to v poriadku?Prvé bublinky som začala cítiť 30.04.2010 teda 20/5tt.som prvorodička ,.mám 35 rokov,nízko položená placenta ktorá hlboko zasahuje k okraju maternice,aj hospitalizovaná v 16tt pre krvácanie.Robím si obavy ale nechcem byť zbytočne hysterická,je to bveľmi vytúženeé bábo,a otehotnieť som tiež nemohla viac ako 2 roky.Otehotnenie nastalo až stimuláciou podporných liekov a inekcii,našťastie nemuselo to byť IVF.ďakujem za Vašu odpoveď,čo mám robiť a či môžem byť v kľude,alebo radšj ísť k lekárovi

    Dobrý deň,
    v 22. týždni sa naozaj nedá nič robiť, ak aj plod odumrel. Preto sa nestresujte, ak pojdete na vyšetrenie, stačí kontrola oziev ultrazvukom.